İstanbul Sanayi Odası - Etkinlikler
 • sahur-programi2019-01_2

  İş ve Sanayi Dünyası Temsilcilerini Buluşturan Sahur Programı…

  • 18.05.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akar ve İSO Meclis Başkan Yardımcısı Serdar Urfalılar tarafından düzenlenen ve sanayi ile iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan geleneksel “Sahur Programı” 18 Mayıs 2019 tarihinde Bridge restoranda yapıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • kongre2019-haber-01

  İSO’nun 14. Sanayi Kongresi Yoğun Bir Katılımla Haliç Kongre Merkezi’nde Yapıldı

  • 02.05.2019

  İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Yerli ama Evrensel, Bugün Ama Gelecek” ana temasıyla düzenlediği 14. Sanayi Kongresi, Haliç Kongre Merkezi’nde bugün saat 10.00’da başladı. Sanayicilerin, ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinin, akademisyenlerin, bürokratların, öğrencilerin, sivil toplum önderlerinin ve basının yoğun ilgisiyle başlayan kongrede çok sayıda dinleyici yer alıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • meskom-meb-ortak-toplanti-01

  Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi Kapsamında Sanayiciler İle Eğitimciler Bir Araya Geldi

  • 29.04.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), mesleki ve teknik eğitimde sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünü sağlamayı amaçlayan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü’ne ilişkin tanıtım toplantısı düzenledi. Eğitim dünyası ile sanayicileri bir araya getiren Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi Adıyla Odakule’de gerçekleşen toplantıya, İSO’nun birçok Meslek Komitesi üyeleri ile, İstanbul’un proje kapsamındaki okul yöneticileri katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • afganistan-ulke-gunu-01

  İSO’nun düzenlediği Afganistan Ülke Gününde Yatırım ve İş Fırsatları Konuşuldu

  • 25.04.2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), ülkedeki yatırım ve ticaret fırsatlarını değerlendirmek amacıyla Afganistan Ülke Günü ve Yatırım Fırsatları Semineri etkinliği düzenledi. İSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sadık Ayhan Saruhan’ın ev sahipliğinde Odakule’de yapılan etkinliğe Afganistan’ın İstanbul Başkonsolosu Zekria Barakzai de katıldı.

  DETAYLI BİLGİ
 • cfo-summit-01

  İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan: "CFO’lar Üretimden Kopuk, Yalnızca Para Yöneten Yöneticiler Olmakla Kalmamalı"

  • 18.04.2019

  DataExpert ve Fortune dergisi işbirliğiyle düzenlenen 4. CFO Summit, Hilton İstanbul Bomonti’de yapıldı. Pek çok oturum ve panelin yapıldığı zirvenin açılış konuşmasını İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan yaparken zirveye başta finans dünyası olmak üzere iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

  DETAYLI BİLGİ