< PreviousSÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 58 l KASIM 2022İSO SANAYİ 59 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU AÇIKLANDI İSO SANAYİ 59 İstanbul Sanayi Odası (İSO) Türkiye’deki sanayi odaları arasında bir ilk olan Sürdürülebilirlik Raporu’nu açıkladı. İSO’nun sürdürülebilirlik stratejisi, yönetişim yapısı ve öncelikli konularını içeren “İstanbul Sanayi Odası’nda Sürdürülebilirlik” bölümünün yer aldığı raporda, İSO’nun 2021 faaliyetleri çerçevesinde yarattığı değerler dört ana başlık altında ele alındı. İSTANBUL SANAYİ ODASI TÜRKİYE’DEKİ SANAYİ ODALARI ARASINDA BİR İLK…60KASIM 2022 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK S ürdürülebilir üretim anlayışını 2021 yılında en önemli odak noktalarından biri olarak değerlendiren ve benimseyen İstanbul Sanayi Odası (İSO), bu kapsamda yürüttüğü çalışmalara yönelik ilk “Sürdürülebilirlik Raporu”nu kamuoyuyla paylaştı. İSO’nun tüm paydaşları ve kamuoyunun bilgisine sunulan rapor, 1 Ocak-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İSO’nun yönetim merkezi olan Odakule, iki temsilciliği (Yenibosna ve İMES) ve iki hizmet biriminde (Tuzla ve Hadımköy) yürütülen sürdürülebilirlik faaliyetlerini kapsıyor. Raporda, bu faaliyetlerin çevresel, toplumsal ve ekonomik etkilerinin yanı sıra hedefler de yer alıyor. Türkiye sanayisinin üretim kabiliyetini artırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak hedefiyle çalışmalar yürüten İSO, 2021’de sürdürülebilirlik vizyonunu “Sanayi şirketlerimizin, küresel değer zincirinde yüksek katma değer üretmelerine ve rekabetçi sürdürülebilirlik yetkinliklerini artırmalarına destek olmak” olarak açıkladı. Güncellenen organizasyon yapısına sürdürülebilirliği de dahil ederek bu konuda yol gösterici çalışmalar yürüten İSO, bu çerçevede İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Sanayi, Döngüsel Ekonomi, İşin Geleceği, Güvenli Çalışma Ortamı ve Sürdürülebilir Finans olmak üzere beş tematik alana odaklandı. İSO’nun söz konusu alanlardaki çalışmalarını kapsayan rapor, küresel ölçekte kabul görmüş Global Reporting Initiative-GRI (Küresel Raporlama Girişimi) Standartlarının Temel seçeneği çerçevesine uygun olarak hazırlandı. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın (SKA) rehberliğinden yararlanılan raporda Avrupa Yeşil Mutabakatı ve Paris İklim Anlaşması gibi küresel gelişmelerin yanı sıra Türkiye’nin net sıfır emisyon hedefi ve yerel gelişmeler de aktarıldı. İSO’nun sürdürülebilirlik stratejisi, yönetişim yapısı ve öncelikli konularını içeren “İstanbul Sanayi Odası’nda Sürdürülebilirlik” bölümünün yer aldığı raporda, İSO’nun 2021 faaliyetleri çerçevesinde yarattığı değerler dört ana başlık altında ele alındı. 1- ÜYELERİMİZ İÇİN YARATTIĞIMIZ DEĞERLER “Üyelerimiz İçin Yarattığımız Değer” ana başlığında İSO’nun yürüttüğü faaliyetler ile sağladığı katkılar; Ekonomiye Katkı, Sürdürülebilir Üretime Katkı, Uluslararasılaşmaya Katkı, İnovasyona Katkı ve Çalışma Hayatına Katkı alt başlıklarında detaylandırıldı. Kurulduğu günden bu yana üyelerinin ülke ekonomisine katkılarından aldığı güçle faaliyetlerimizi sürdüren İSO, 2021’de sayısı 22 bine yaklaşan üyesiyle Türk sanayi üretiminin yüzde 33,3’ünü gerçekleştiriyor. Türkiye ve dünya ekonomisinin güncel konularının İSO SANAYİ 61 ele alındığı, hükümet üyelerinin, yerel yöneticilerin ve uzmanların katılımıyla gerçekleştirilen aylık Meclis toplantıları, ülke gündeminde yer alan ekonomik sorunların tartışıldığı önemli bir platform niteliği taşıyor. Türkiye’nin en büyük sanayi odası, Türk sanayisinin de en güçlü temsilcilerinden biri olan Oda’nın istişare organı olarak çalışmalarının temelini oluşturan Meslek Komiteleri, meslekleri ile ilgili incelemeler yapmak, yararlı ve gerekli gördükleri tedbirleri görüşmek için Yönetim Kurulu’na teklifte bulunmak üzere en az ayda bir kez bir araya geliyor. 2021’de Covid-19 salgını nedeniyle çevrim içi ortamda gerçekleşen 666 toplantıda muhtelif konularda 771 tavsiye kararı alındı. Komitelerin almış olduğu kararların büyük çoğunluğunu Covid-19 salgınının sanayi üzerindeki etkileri çerçevesinde sektörlerin gündeme getirdiği sorunlar oluşturuyor. GENİŞ KATILIMLI TOPLANTILAR DÜZENLENİYOR Meslek Komiteleri’nce gerçekleştirilen rutin aylık toplantıların yanı sıra meslek gruplarındaki üyeler ve sektör dernekleri ile ilişkilerin güçlendirilmesi, sektörel sorunların tespiti ve bu sorunlara etkin çözüm önerilerinin geliştirilmesi amacıyla geniş katılımlı toplantılar da düzenleniyor. 2021’de gerçekleşen 14 geniş katılımlı toplantının ikisinde çevre, üçünde sosyal, dokuzunda ekonomik içerikli konular ele alındı. Bunun yanı sıra 2021’de İSO, ilgili kurum ve kuruluşlara kentsel dönüşüm, Katma Değer Vergisi (KDV) tevkifatı, KDV muafiyetleri, orman izinleri, sürdürülebilir bankacılık, kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması, AB ve dış ticaret başlıklarında olmak üzere 52 adet görüş ve öneri sundu. Kanunla yürütmekte olunan faaliyetlerin yanı sıra üyelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet alanları iyileştirip geliştirildi. Bu kapsamda Üyelik, Aidat, Kapasite Raporu, Ekspertiz Raporları, Yerli Malı Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, İmalatçı Belgesi, Faaliyet Belgesi, Türk Malı Belgesi, Sayısal Takograf Kartı, Dolaşım ve Menşe İspat Belgeleri (ATR, EUR1 Menşe) konularında hizmet veriliyor. Üyeler birçok işlemini elektronik olarak gerçekleştirip web sitesinden e-imzalı belge de alabiliyor. Kapasite raporları, kamu kurumlarınca firmaların değerlendirilmesinde aranılan başlıca başvuru kaynağı olmakla birlikte sanayi envanteri oluşturulması kapsamında plan ve 62KASIM 2022 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK programlar için gerekli bilgileri oluşturuyor. Ayrıca sektör profillerini ortaya koymak, milli gelir çalışmalarına veri sağlamak, uluslararası karşılaştırmalara imkan sağlayacak bir veri tabanı oluşturmak amacıyla da değerlendiriliyor. Bu kapsamda 2021’de Gaziantep Sanayi Odası ile bir iş birliğine imza atıldı. Her iki Oda üyelerinin birbirlerini daha iyi tanıyarak aralarındaki ticaret potansiyelini artırmayı amaçlayan bu iş birliğinde İSO ve Gaziantep Sanayi Odası’nın düzenlendiği kapasite raporlarının üretim ve tüketim cins verilerini karşılıklı olarak paylaşması ile “İstanbul Sanayi Odası-Gaziantep Sanayi Odası Veri Paylaşım ve Eşleştirme Platformu” oluşturuldu. Platform www.sanayidensanayiye.com web adresinden hizmet vermeye başladı. BÜYÜK VERİLER ANALİZ EDİLEREK, KATMA DEĞERLİ KULLANILMASI AMAÇLANIYOR Veri Analiz Şubesi, sanayi ile ilgili sahip olduğu büyük veriyi analiz ederek Oda içi ve dışında daha katma değerli kullanılmasını sağlamayı amaçlıyor. Böylece bu veri ile ekonomik değerlendirmeler yapılmasına, öngörülerde bulunulmasına ve üyelere yönelik yeni hizmetlerin oluşturulmasına katkıda bulunulması hedefleniyor. Bu çerçevede 2021’de “İSO Veri Yönetimi Olgunluk Analizi ve Veri Gereksinim Raporu” hazırlandı ve İSO verileri üstünde iş zekası faaliyetlerine ve analitiğe olanak sağlamak üzere tasarlanmış, analiz ve sorgulamaya yönelik veri ambarı sisteminin geliştirilmesini içeren “Veri Analiz Platformu Geliştirme Projesi” başlatıldı. Bu sayede birden fazla kaynaktaki veri kümelerini işleyip verileri daha iyi anlamlandırarak doğru stratejiler oluşturabilmeyi, verimsizlikleri azaltmayı, potansiyel sorunların tespit edilmesine yarayan bir veri yönetim sistemi oluşturulması planlanıyor. Ayrıca “Teşvik Masası” hizmeti ile yatırım yapmak isteyen firmaları, Türkiye’deki farklı kurumlar tarafından, çeşitli konularda yürütülen teşvik, kredi, hibe ve doğrudan destek uygulamaları arasından en uygun olan desteğe yönlendirmeyi ve bu alandaki mevzuat ve uygulamalar hakkında bilgilendirilmesi amaçlanıyor. Teşvik Masası’na talepler telefon, e-posta yoluyla iletilebildiği gibi Ağustos 2020’de yayına başlayan İSO Teşvik Masası mikrositesi üzerinden de başvurulabilir. 2021’de Teşvik Masası’na altı ana başlıkta 70 talebin 53’ü İSO üyelerinden geldi. 70 talep de telefon ve e-posta ile cevaplandı. Yıl içinde çeyrekte bir yayımlanan Yatırım Teşvik Bültenleri ile güncel bilgi aktarımları da sürdürülüyor. Rapora göre, “Üyelerimiz için Yarattığımız Değerler” başlığında ayrıca Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu (İSO 500), Satınalma Yöneticileri Endeksleri (Purchasing Managers’ Indices, PMI), Kurumsal Karbon Ayak İzi Danışmanlığı, Sanayide Enerji Verimliliği Danışmanlık ve Raporlaması Hizmeti, İSO Yeşil Gündem Sohbetleri, Döngüsel Ekonomi ve Kaynak Verimliliği Platformu Projesi, Uluslararası İlişkiler ve Ülke Günleri, Veri Analiz Platformu Geliştirme Projesi ve Teşvik Masası gibi faaliyetlere de yer verildi. 2- ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN YARATTIĞIMIZ DEĞERLER “Çalışanlarımız için Yarattığımız Değerler” ana başlığında İSO’daki çalışma ortamı ile çalışan hakları hakkında detaylı bilgiye yer verildi. İSO’nun 2021 itibarıyla toplam sayısı 113 olan çalışanlarının yüzde 91’i merkez binası Odakule’de, yüzde 4’ü Yenibosna Temsilciliği’nde, yüzde 3’ü Ümraniye Temsilciliği’nde görev yapıyor. Çalışanların yüzde 2’si ise Tuzla ve İSO SANAYİ 63 Hadımköy Hizmet Birimleri’nde yer alıyor. Kurumsal web sayfasında kamuoyu ile paylaşılan İnsan Kaynakları Politikası, çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate alan, yenilikçi iş fikirleri yaratmalarını teşvik eden, bağlılığını güçlendirici yaklaşımları önemseyen, iş yaşamının olduğu kadar özel yaşamın gelişimini de destekleyen, iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturan kurumsal bir bakış açısı ile yönetimini amaçlıyor. İnsan kaynaklarına ilişkin hizmet ve çalışma şartları, etik davranış ilkeleri, kadro tespiti, işe alım, ücret, terfi, eğitim, görev, hak ve sorumluluk ile emeklilik veya ayrılma dahil tüm esaslar Personel İç Yönergemizde yer alır ve tüm çalışanlara uygulanır. İnsan Kaynakları Şubesi söz konusu süreçlerin yönetimini Mali İşler Şubemiz ve Genel Sekreterlik ile koordinasyon içinde yürütür ayrıca çalışanlarımız ile iletişimi sağlar. Oda’daki açık pozisyonlar için personel ihtiyacı öncelikle Oda’nın mevcut personeli arasından değerlendirerek karşılanıyor. Bu şekilde uygun aday bulunamaması durumunda uygun aday için dış kaynakları değerlendiriliyor. Bu çerçevede 2021’de 13 yeni işe alım gerçekleştirildi. Her pozisyon için Oda’daki görevlerin gerektirdiği ve çalışanların sahip oldukları nitelik ve beceriler belirlendiği gibi Yönetim tarafından oluşturulan hedeflere ulaşmak amacıyla “Çalışanların Değerlendirilmesi Sistemi” de uygulanıyor. Oda çalışanlarının katkı ve katılımlarını sistemli ve olabildiğince ölçülebilir bir yöntemle değerlendirildiği bu sistem aracılığıyla çalışanların kişisel gelişimlerini desteklenmesi de amaçlanıyor. Rapora göre İSO’da, 2021 itibarıyla kıdem yıl ortalaması 10,83 ve Odada çalışma süresi İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, pandemi ve sonrasında yaşanan gelişmelerin hayatımızın her alanında alışkanlıklarımızın gözden geçirilerek sürdürülebilirlik yaklaşımına uygun biçimde değişmesi gerektiğine dikkat çekti. Bu doğrultuda özellikle teknoloji odaklı üretimin önemi artarken küresel anlamda rekabetçi olabilmek için sanayinin daha yeşil, daha döngüsel ve daha dijital olmasının bir gereklilik halini aldığını vurgulayan Bahçıvan sürdürülebilirlik raporu çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: “İSO olarak 2021’de hayata geçirdiğimiz “İSO Sürdürülebilirlik Vizyonu” doğrultusunda sürdürülebilirlik çalışmalarımızda beş tematik alana odaklandık. Organizasyon yapımızda da bir değişikliğe giderek İSO Sürdürülebilirlik ve Koordinasyon Birimi’ni hayata geçirdiğimiz 2021’de, belirlediğimiz bu alanlarda çeşitli faaliyetler, farkındalık çalışmaları yürüttük ve eğitimler düzenledik. 2021 yılındaki tüm çalışmalarımızı “Değişimin adı: Sürdürülebilir Üretim” teması çerçevesinde bir rapor halinde kamuoyu ile paylaşıyoruz. Ülkemiz sanayisinin etkili ve güçlü bir paydaşı olarak toplumsal ve çevresel sorumluluklarımızın bilinci ve sürdürülebilirlik konusunda öncü rol oynama kararlılığı ile çalışmalarımıza önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Tüm paydaşlarımızı da sürdürülebilir bir gelecek için hiç vakit kaybetmeden harekete geçmeye davet ediyoruz.” “DEĞİŞİMİN ADI: SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM” İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan:64KASIM 2022 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 10 yıl ve üzerinde olan çalışanların oranı ise yüzde 42 seviyesinde. Ayrıca 2020’de tüm çalışanlarına uyguladığı anket sonuçlarına göre çalışanların genel memnuniyet oranı 3.80/5,00. İSO, fırsat eşitliği ve çeşitliliği gözeten bir anlayışla çalışanlarına dil, etnik köken, yaş, cinsiyet, siyasi düşünce, inanç, zihinsel veya bedensel engel gibi konularda ayrım yapılmadan eşit fırsat ve haklar sunan bir çalışma ortamı sağlamayı önemsiyor. Bu çerçevede İSO, işe alımdan kariyer gelişimine insan kaynakları süreçlerinin her aşamasında toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyor. Rapora göre, 2021’de tüm çalışanların yüzde 36’sı, müdür ve üstü pozisyonlardaki yöneticilerin ise yüzde 38’i kadınlardan oluşuyor. 2021’de terfi alan çalışanlardan yüzde 83’ü ve Yönetim Kurulu’nun yüzde 9’u kadınlardan oluşuyor. GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI ÖNEMLİ Rapora göre İSO, çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sunmayı temel sorumlulukları arasında görüyor ve yürüttüğü çalışmalarda insana verdiği üstün değeri yansıtıyor. Bu çerçevede iş sağlığı ve güvenliği (İSG) konusunda yasal süreçlere eksiksiz şekilde uyum sağlıyor. Bu doğrultuda Oda’nın İSG ile ilgili konuları İş Güvenliği Uzmanının sorumluluğundaki İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi koordinasyonunda yönetiliyor ve doğrudan Oda’nın idari süreçlerinden sorumlu olan Genel Sekreterliğe raporlanıyor. Ayrıca İSG Kurulunda yer alan İşveren Vekili, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, İnsan Kaynakları Müdürü, Çalışan Temsilcisi ve ilgili diğer yöneticilerin katılımı ile üç ayda bir düzenli olarak toplantı gerçekleştiriliyor. FIRSAT EŞİTLİĞİ VE ÇEŞİTLİLİK SAĞLANIYOR Fırsat eşitliği ve çeşitliliği gözeten bir anlayışla İSO, çalışanlarına dil, etnik köken, yaş, cinsiyet, siyasi düşünce, inanç, zihinsel veya bedensel engel gibi konularda ayrım yapılmadan eşit fırsat ve haklar sunan bir çalışma ortamı sağlamayı önemsiyor. Oda’nın insan kaynaklarına ilişkin uygulamalarının belirlendiği Personel İç Yönergesi’nin bir parçası olan etik davranış ilkeleri doğrultusunda faaliyetler yerine getirilirken tarafsızlık, dürüstlük, eşitlik, adalet, saygı, nezaket, güvenirlilik, katılımcılık, çözüm odaklılık, fırsat eşitliği, sürekli gelişim esas alınıyor. 3- ÇEVREMİZ İÇİN YARATTIĞIMIZ DEĞER “Çevremiz için Yarattığımız Değer” ana başlığında ise Odakule, Temsilcilikler ve Hizmet Birimleri için ISO 14064-1:2018 standardına uygun olarak gerçekleştirilen kurumsal karbon ayak izi hesaplanması süreci, Leed Gold Sertifika, Sıfır Atık ve Hatıra Ormanı gibi İSO’nun çevresel etkilerine ilişkin yürüttüğü faaliyetlere yer verildi. Rapora göre, faaliyetler yerine getirilirken esas alınan etik davranış ilkeleri arasında yer alan çevresel fayda kapsamında İSO olarak faaliyet gösterilen lokasyonlardaki çevresel etkilerin takip edilmesi ve olumsuz etkilerin azaltılması önemseniyor. Bu kapsamda ana hizmet binası İSO SANAYİ 65 olan Odakule, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından LEED Gold sertifikasına sahip. Mart 2018’de alınan sertifika “LEED 2009” yeni binalar ve büyük tadilatlar kapsamında yer alıyor. Odakule binası 2015-2017 döneminde günümüz ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt verebilmesi adına çevreci ve akıllı donanımların ışığında baştan aşağı kapsamlı bir yenilenme sürecinden geçmiş durumda. İklim değişikliğinin etkilerinin geldiği nokta sektör ve ölçekten bağımsız tüm kurumların azaltım ve uyum bakış açısı ile aksiyon almalarını gerektiriyor. Bu doğrultuda iklim değişikliği ile mücadelede ilk adım olarak sayılabilecek kurumsal karbon ayak izi hesaplama çalışması 2021’de Odakule, temsilcilikler ve hizmet birimleri için gerçekleştirildi. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK EĞTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLİDİ Temmuz 2021’de iklim değişikliği ve genel anlamda sürdürülebilirlik çerçevesinde kurum içi farkındalığı artırmaya yönelik olarak İSO şube yöneticilerinin katılımıyla 50 kişi x saatlik çevrim içi sürdürülebilirlik eğitimi gerçekleştirdi. Karbon ayak izimizi azaltmak için önümüzdeki dönemde Odakule’deki belirlenecek sayaçlarda yeşil tarifeye geçilmesi de planlanıyor. Bunların yanı sıra Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’dan “Sıfır Atık Belgesi” almak üzere yasal süreçlerin tamamlanması için çalışmalara başlandı. Bu kapsamda 2022’de kiracıların da dahil olmak üzere kaynağında ayrı toplama altyapısı kurulması, çalışanlar arasında bilinç artırıcı çalışmalar yürütülmesi ve atık azaltımına yönelik hedeflerin belirlenmesini planlanıyor. MÜSİLAJ SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDİLDİ Haziran 2021’de Marmara Denizi’nde yaşanan olağanüstü müsilaj konusu, çevresinde 25 milyon insanın yaşadığı Marmara Denizi’ne dolaylı veya doğrudan atılan atıkların sebep olacağı olumsuzluklar ile ilgili ciddi bir örnek oluşturdu. İklim değişikliğine bağlı olarak deniz suyu sıcaklığının artması ve Marmara Denizi’nin durağan yapısının da etkili olduğu müsilaj süreci yakından takip edildi. Bu kapsamda 15 Haziran 2021’de gerçekleştirilen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda alınan kararlar çerçevesinde, kurulan alt çalışma gruplarından biri olan “Noktasal Kaynaklı Kirliliğin Tespiti Alt Çalışma Grubu” üyelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim görevlileri ile 4 Temmuz’da istişare toplantısı gerçekleştirildi. 4 Ağustos 2021’de Vali Yardımcısının başkanlığında gerçekleştirilen “İstanbul Valiliği Müsilaj Kapsamında OSB Toplantısı”na Yönetim Kurulu üyesi seviyesinde katılım sağlandı. Ayrıca konu ile ilgili düzenlemeler hakkında üyeler bilgilendirildi. Çevresel fayda amacıyla gerçekleştirilen faaliyetlerden biri de ağaçlandırma çalışmaları oldu. 2019’da 20 bin fidan ile başlayan ağaçlandırma çalışmaları 2021’de daha da geliştirerek Mesleki Eğitim İş birliği Projesi kapsamında 120 bin fidanlık “İSO Gelecek Meslek Liselerinde Hatıra Ormanı” ile devam ettirdi. Sürdürülebilir kalkınma anlayışının temelinde yer alan gelecek kuşaklar vurgusunun bilinci, geleceğimizin gençlerde ve onlara bırakacağımız sağlıklı bir çevrede olduğu inancı ile 2021’deki ağaçlandırma kampanyası bu projeye atfedildi. 4- TOPLUM İÇİN YARATTIĞIMIZ DEĞER “Toplum için Yarattığımız Değer” ana başlığında Millî Eğitim Bakanlığı ile yürütülen Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi başta olmak üzere İSOV faaliyetleri aktarıldı. Gelecek Meslek Liselerinde” yaklaşımını benimseyerek “Nitelikli Okul, Nitelikli Mezun, 66KASIM 2022 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Nitelikli İstihdam” hedefiyle yeni bir meslek lisesi-sanayi iş birliği anlayışı ortaya konuldu. Bu doğrultuda Millî Eğitim Bakanlığı ile yürütülen “Mesleki Eğitim İş birliği Projesi” ile meslek liseli olmayı gurur ve itibar haline getirilmesi amaçlanıyor. 25 Ocak 2019’da Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (STB), İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İstanbul Ticaret Odası (İTO) ile imzalanan “Mesleki Eğitim İş birliği Protokolü” ile İstanbul’da mesleki ve teknik eğitim veren okullarda eğitim programlarını sektörle birlikte tasarlamayı ve mezunların niteliğini artırarak iş hayatına hazırlanması hedefleniyor. TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN İSO MEİP TAKİP SİSTEMİ OLUŞTURULDU Okullarla İstanbul Sanayi Odası Meslek Komiteleri’nin işlevsel olarak eşleştirildiği model kapsamında 39 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL), bir Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM) ve beş Güzel Sanatlar Lisesi (GSL) ve 23 Özel Eğitim Meslek Okulu destekleniyor. 29 Nisan 2019’da büyük bir lansmanla çalışmalarına başlayan protokol yürütme kurulları (PYK) okullardaki çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ederken Ekim 2022 sonu itibarıyla gerçekleştirilen 581 toplantıda 2.015 kişilik katılım gerçekleşti. Toplantılarda sanayicilerin ayırdıkları toplam süre yaklaşık bin 450 saate ulaştı. Bin 300’e yakın hedef ve görev sistemde tamamlandı Böylesi bir protokolü kapsamlı, anlık ve tüm paydaşları içerecek bir altyapıyla takip etmeye izin verecek şekilde geliştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan İSO MEİP Takip Sistemi oluşturuldu. Bu süreçte tüm okulları desteklemek üzere yürütülen çalışmalardan biri okul müdür ve yardımcıları için oluşturulan özelleştirilmiş yönetici geliştirme programıdır. Okul Müdürlerine Yönelik Yönetici Geliştirme Programı’nın üçüncü modülü 21-22 Ekim 2021’de gerçekleşirken, Okul Müdür Yardımcılarına Yönelik Yönetici Geliştirme Programı 23 Kasım, 25 Kasım, 9 Aralık ve 14 Aralık 2021’de dört ayrı oturumda gerçekleşti. Ayrıca 5 Mart-15 Haziran 2021’de öğretmenlere yönelik düzenlenen Sanayi Odaklı Öğretmen Eğitimleri Serisi’nde dijital dönüşüm, İSO SANAYİ 67 sürdürülebilirlik ve kişisel gelişim temaları altında öğretmenlerin en çok ihtiyaç duydukları 16 eğitime yer verildi. KAYNAKÇILIK MÜKEMMELİYET MERKEZLERİNİN KURULMASI İÇİN İŞ BİRLİĞİNE GİDİLDİ Türkiye’nin kaynakçılık alanında ihtiyacı olan nitelikli işgücünün uluslararası standartlara uygun olarak yetiştirilmesi amacıyla beş MTAL bünyesinde Kaynakçılık Mükemmeliyet Merkezleri kurulması için MEB, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile İstanbul Sanayi Odası, Gedik Kaynak Sanayi ve Ticaret A.Ş. iş birliği gerçekleştirildi. Çalışma kapsamında satın alma vb. süreçler tamamlanırken yaklaşık üç hafta sürecek uygulamalı eğitim ile öğretmenlerin güncel bilgi ve becerilerle donatılması da hedefleniyor. Mesleki ve teknik eğitimin sosyal statüsünün güçlendirilmesi, niteliğinin artırılması, eğitim- sektör ilişkisini güçlendirerek bölgenin beşerî ve kurumsal kapasitesini geliştirmek amacıyla da Mesleki ve Teknik Eğitim Geliştirme Merkezi çalışması yürütülüyor. İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2019 Fizibilite Desteği ile İSOV, İSO, İTO ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığındaki Mesleki ve Teknik Eğitim Geliştirme Merkezi Fizibilite Çalışması mesleki ve teknik eğitim ile özel sektör arasında eşgüdümü sağlayacak. Fizibilitesi tamamlanan ve kurulması planlanan merkezde çalışmalar Kariyer Geliştirme ve İstihdam, Akademi, AR-GE & Müfredat, Kaynak Geliştirme ve İletişim olmak üzere beş ayrı birimde yürütülecek. Başta iklim değişikliği olmak üzere sürdürülebilirlik bağlamında yaşanan dönüşüm üretim ve tüketim anlayışında küresel bir değişime sebep oldu. Buna göre günümüzde şirketlerden, üretim ve satışla sağladıkları finansal başarının ötesine geçerek çevreye ve insana duyarlı kurumlar olmaları bekleniyor. Sanayi şirketlerine yüksek değerli yenilikçi hizmetler sunup sanayinin sürdürülebilir gelişimini destekleyen bir kurum olan İstanbul Sanayi Odası (İSO), sürdürülebilirlik bağlamında uluslararası ticaretteki yeni sistemlerin risk ve fırsatlar doğuracağını bu nedenle dönüşümün ülkemiz sanayisi için gereklilik olduğu düşünüyor. İklim değişikliği başta olmak üzere çevresel ve sosyal unsurların üretimin merkezinde yer aldığı yeni üretim anlayışından hareketle 2021’de “sürdürülebilir üretim” yaklaşımını benimseyen İSO, sanayiciye yol gösterici olma misyonu doğrultusunda odaklanılan sürdürülebilirlik vizyonu ve öncü adımlarını 17 Haziran 2021’de İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde Odakule’deki basın toplantısında açıkladı. Türkiye’nin sanayi iklimine yön veren etkili ve güçlü bir paydaşı olarak İSO’nun sürdürülebilirlik vizyonu, sanayi şirketlerimizin, küresel değer zincirinde yüksek katma değer üretmelerine ve rekabetçi sürdürülebilirlik yetkinliklerini artırmalarına destek olmak. İSO’nun Sürdürülebilirlik StratejisiNext >