28 Nisan 2021
Sanayi Odaklı Öğretmen Eğitimlerinde Bu Hafta Tasarım Odaklı Düşünce Eğitimine Yer Verildi
![](../images/haberler/20210428-tasarim-odakli-dusunce-egitimi.jpg)
Eğitim serimizde bu hafta kişisel gelişim temalı eğitim başlıkları arasında yer alan Tasarım Odaklı Düşünce eğitimine yer verildi. Eğitimde; karmaşık problemlerin yaratıcı fikirlerle çözümlenmesi için alışılmışın dışında bir bakış açısı ve yeni yöntemler sunan Design Thinking metodolojisi, konusunda uzman eğitmenimiz Gültekin Güldür tarafından öğretmenlerimize aktarıldı. 28 Nisan’da gerçekleştirilen eğitimde; Karmaşık Problemler, DaVinci Dengesi, Stanford Metodolojisi ve Dijital Dünya konu başlıklarına değinildi.